• Hilal
 • 2.772 views
 • 09 Ocak 2016
 • 2
 •  

Eskişehir Güneş Termal Hamamı

1986 yılından bugüne kadar hizmet kalitesini sürdürmüş bir yapıya sahiptir.  Eskişehir’in hamam yolu sokağında varlığını sürdüren Güneş Termal Hamam termal suyu konusunda en iyilerden biridir.

Uzman Ve Kaliteli Hizmet

Doğru tabir ediliyorsa sabah ezanından gece yatsısına kadar yorulmadan aynı güler yüzle hizmet veren bir işletme haline gelen hamam Eskişehir’de ilgi odağı haline gelmiş durumda.  Hizmet verirken işinin uzmanı masörleri ve tellakları ile Osmanlı mimarisini yansıtan dekorasyonu ile hem göze hem hissiyata değer veriyor. Güzel yanlarından birisi de eski Türk hamamı gelin hamamı geleneklerini yansıtan yemek serbestliği. Evet, yemek getirmek yani eski zamanların hiç geçmeyen modası hamam sefasını yapmak burada mümkün. Rahat hijyenik bir ortam sıcaktan bunalanlar için soğuk içecek servisine kadar düşünülmüş. Ziyaretçilerini ağırlarken zevkle çalışıyorlar.

 

Adres: Hamam Yolu Cad./savtekin Sok. No:2, Eskişehir Merkez/Eskişehir
Telefon0222 234 1660

 

Yazar: Hilal #editor


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 2 YORUM YAPILMIŞ

  erdal küçükkaya 03 Ocak 2019 - 08:24

  Sevgili Has Hamam yöneticileri. Sizlere son yapılan Hamam Giriş Ücreti zammı ile ilgili görüşümü bildirmek istiyorum. Yaklaşık 20 senedir Eskişehir Hamamlarına haftada en az 2-3 kez giden, sıcak sularında temizlenen ve terapi olan bir vatandaşım. Bu gün itibarıyla hesapladığımda son yapılan zamlardan sonra haftalık 60 tl gibi bir giderim olmaktadır. ( Kese – içecek ( maden suyu 1.5 tl .. Markette 0.2 kuruş) hariç ) Dolayısıyla aylık 240 tl gibi bir gider oluşturmaktadır. Bu ise yıllık, 2880 Lira yapmaktadır. Şöyle bir bakıldığında çok yüksek bir miktar. Eeeeeee ne yapacağım şimdi.. İlimizde SABLON adı altında Spa ve Fitnes merkezi var Vişnelik mahallesinde. Yıllık sınırsız hani her gün açık olduğu saatlerde yani 06-24 saatleri arasında üye olduğunuzda 1800 tl – 2000 tl dir. Bu ücret dahilinde hizmetler şöyledir. 1- Fitnes aletlerini kullanabilir, koşabilirsiniz 2- Squash salonunu kullanabilirsiniz 3- Sauna ve şok havuzunu kullanabilirsiniz 4- Terapi havuzu 5- Türk Hamamı 6- Fin Hamamı 7- Buhar odası 8- Buz banyosu 9- Jakuzi vs. vs. vs. DOLAYISIYLA YAPILAN ZAM miktarını yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini söylemek istiyorum. Selamlar.

  erdal küçükkaya 03 Ocak 2019 - 08:25

  Sevgili Hamam yöneticileri. Sizlere son yapılan Hamam Giriş Ücreti zammı ile ilgili görüşümü bildirmek istiyorum. Yaklaşık 20 senedir Eskişehir Hamamlarına haftada en az 2-3 kez giden, sıcak sularında temizlenen ve terapi olan bir vatandaşım. Bu gün itibarıyla hesapladığımda son yapılan zamlardan sonra haftalık 60 tl gibi bir giderim olmaktadır. ( Kese – içecek ( maden suyu 1.5 tl .. Markette 0.2 kuruş) hariç ) Dolayısıyla aylık 240 tl gibi bir gider oluşturmaktadır. Bu ise yıllık, 2880 Lira yapmaktadır. Şöyle bir bakıldığında çok yüksek bir miktar. Eeeeeee ne yapacağım şimdi.. İlimizde SABLON adı altında Spa ve Fitnes merkezi var Vişnelik mahallesinde. Yıllık sınırsız hani her gün açık olduğu saatlerde yani 06-24 saatleri arasında üye olduğunuzda 1800 tl – 2000 tl dir. Bu ücret dahilinde hizmetler şöyledir. 1- Fitnes aletlerini kullanabilir, koşabilirsiniz 2- Squash salonunu kullanabilirsiniz 3- Sauna ve şok havuzunu kullanabilirsiniz 4- Terapi havuzu 5- Türk Hamamı 6- Fin Hamamı 7- Buhar odası 8- Buz banyosu 9- Jakuzi vs. vs. vs. DOLAYISIYLA YAPILAN ZAM miktarını yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini söylemek istiyorum. Selamlar.