• Ozan ERDURAN
  • 1.711 views
  • 28 Şubat 2014
  • 0
  •  

Dalaman Belediye Hamamı

2011 Yılında restore edilerek halka tekrar kazandırılan Dalaman belediye hamamı , Muğla yöresinin tarihi birikimini kullanarak müşterilerine hizmet etmektedir. Kış sezonunda fazla yoğunluk olmamasına rağmen yaz sezonunda oldukça yoğundur. Bu yüzden yaz sezonunda randevu sistemi kullanılmaktadır. Streslerinizden arınmak , toksinlerinizi atmak için hem Dalaman’ın eşsiz doğasının keyfini sürerek tatil yapabilir hem de tatilinizden bir gün ayırarak bu hamam’da keyfinizi sürebilirsiniz..

Sauna Hizmeti (Buhar Odası)

Saunanın sunduğu ısı terapisi, terleme ile toksinlerin giderilmesini sağlar, cildi arındırır, dolaşımı hızlandırır ve kasları gevşetir.

Kese & Köpük Masajı

Cilt ve vücudunuzdaki ölü deri hücrelerinden kurtulmanızı ve cildinizin canlanmasını sağlar. Zeytinyağlı sabun ile uygulanır.

Hamam Geleneği

Kadim ve saygın yıkanma geleneği Türk hamamının günlük gerginliği giderici ve yorgun kasları rahatlatıcı bir etkisi vardır. Göbek taşı ve kişisel yıkanma kurnalarının yanı sıra, iki kişilik özel kurnada daha izole bir hizmet de alabilirsiniz.

Buhar Banyo Seremonisi

Isısı ayarlanmış buhar banyosu, Antik Roma odalarından esinlenmiştir.  Vücudu ısıtır, cildi arındırır, nemlendirir.  Çatlamış kuru cildi iyileştirir. Fiziksel ve zihinsel dinginlik kazandırır.

 

Yazar: Ozan ERDURAN #subscriber


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ